Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Polish Złoty zł
+420 773 541 510

O firmě Rosaimpex s.r.o.

 

O nás

ROSAIMPEX s.r.o. je Česka obchodní společnost, jejíž hlavním předmětem činnosti je distribuce vysoce kvalitních kosmetických přípravků, vyrobených společností Rosa Impex, Ltd. Jednoduchá snadno zapamatovatelná, a především pak skutečně efektivní značka a záruka kvality pro péči o naši vlasy a pokožku, ale zároveň i duši

Vize

ROSAIMPEX, na rozdíl od spousty značek ve světovém kosmetickém průmyslu, klade prvořadý důraz na co nejefektivnější využití působení čistě přírodních komponentů.

 

Co nabízíme

V současné době je Rosaimpex, s.r.o. výhradním distributorem pro Česko a Slovensko, a to všech výrobků Kosmetické společnosti Rosa Impex Ltd.

Bulharská kosmetická společnost, nabízející především dvě hlavní skupiny výrobků.

Výrobky pro péči o vlasy – dlouhotrvající barvy na vlasy, tonizující balzámy, šampony, balzámy, masky na vlasy, laky a pěny na vlasy.

Výrobky pro péči o pokožku – pleťová mléka, pleťové krémy, pleťové vody, pleťové peelingy a masky, krémy na ruce, tělové krémy, tělová mléka a sprchové gely.

Objevit produkty  
Kosmetika Rosaimpex

Rosa Impex Ltd vyrábí produkty pod značkou Prestige, Regal, Galant, Capital, Scala, Bolero a další, které jsou dobře známé zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. V současné době portfolio Rosa Impex Ltd obsahuje více než 300 produktů.

Vývoj a inovace:

Rosa Impex Ltd je jednou z mála společností v Bulharsku, která má samostatné oddělení pro vývoj a inovace, které zaměstnává jedny z nejlepších odborníků v zemi. Firma se pravidelně účastní významných mezinárodních výstav a veletrhů v INTERSHARM a COSMOPROF, Beauty Asia, Africa, BEAUTY COSMOBELEZA a Gulf krásy, a drží krok s nejnovějšími světovými trendy a inovacemi v oblasti výroby a vývoje kosmetických produktů.

Výroba:

Rosa Impex Ltd má výrobní kapacitu nejuznávanějších světových výrobců jako Norden - Švédsko, CO.MA.DI.S - Itálie, ETIFIX, IWK - Německo a další. Toto zařízení zaručuje nejvyšší kvalitu a řízení výroby. Společnost má své vlastní fyzikálně-chemické a mikrobiologické laboratoře pro kontrolu kvality surovin a polotovarů, hotových výrobků. Od roku 2003 zavedla systém řízení jakosti ISO. 9001:2008

certifikace

Kosmetická společnost Rosa Impex Ltd má distributory v různých zemích po celém světě, jako jsou:

Albánie Česká republika Jordánsko Moldávie Rumunsko Uzbekistán
Alžírsko Georgia Kazachstán Mongolsko Ruská federace Francie
Arménie Estonsko Kypr Polsko Saúdská Arábie Pákistán
Ázerbájdžán Irák Kyrgyzstán Portugalsko Španělsko  
Bělorusko Írán Lotyšsko Rakousko Tádžikistán  
Belgie Itálie Litva Řecko Ukrajina  

+420 773 541 510